Väggmask Goldscheider

Väggmask Goldscheider
Väggmask Goldscheider
Väggmask Goldscheider
Väggmask Goldscheider
Väggmask Goldscheider
Väggmask Goldscheider

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

VÄGGMASK, Goldscheider, Wien, Österrike, glaserat lergods, märkt Goldscheider Wien, A, samt stämplad Made in Austria, ristad numrering 6611 31, höjd ca 20 cm

Zustandsbeschreibung

Skada på näsa, ytliga krackeleringar

300675

2015-03-22