Väggmask Goldscheider
Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VÄGGMASK, Goldscheider, Wien, Österrike, glaserat lergods, märkt Goldscheider Wien, A, samt stämplad Made in Austria, ristad numrering 6611 31, höjd ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Skada på näsa, ytliga krackeleringar
300675
2015-03-22