Kvinnobyst 1800-tal

Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal
Kvinnobyst 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KVINNOBYST, 1800-tal, försilvrad brons, höjd ca 58 cm

Försilvring med smärre slitage

300680

2015-03-22