Erik Cederberg oljemålning

Erik Cederberg oljemålning
Erik Cederberg oljemålning
Erik Cederberg oljemålning
Erik Cederberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Natur morte med gröna äpple, signerad E. Cederberg, daterad -45 och med dedikation à tergo, olja på pannå, ca 18 x 33 cm

300681

2015-03-22