Kaffeservis i silver

Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, stämplade ESM 1930, handtag och lockknoppar i ädelträ, kannans höjd 20 cm, total vikt ca 990 g

Repor, träet med slitage

300695

2015-03-23