Väggpendyl Svea

Väggpendyl Svea
Väggpendyl Svea
Väggpendyl Svea
Väggpendyl Svea
Väggpendyl Svea
Väggpendyl Svea
Väggpendyl Svea
Väggpendyl Svea

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, nyrenässans, omkring 1900, urverk märkt Svea, flankerade svarvade kolonetter, krönt av örn, ca 94x40 cm, nyckel samt pendel finns

Slitage, ej funktionstestad, skador,
Nyckel, pendel samt medföljande lösa dekordelar finns att hämta i Utlämningen

300698

2015-03-22