Väggpendyl Svea
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, nyrenässans, omkring 1900, urverk märkt Svea, flankerade svarvade kolonetter, krönt av örn, ca 94x40 cm, nyckel samt pendel finns
Slitage, ej funktionstestad, skador,
Nyckel, pendel samt medföljande lösa dekordelar finns att hämta i Utlämningen
300698
2015-03-22