Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFFER, 2+1 st, överfångsglas, beslag i silver stämplade Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1900-talets mitt, höjd 26-27 cm
En glaspropp av, smärre nagg
300712
2015-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här