Karaffer med silverbeslag

Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag
Karaffer med silverbeslag

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFFER, 2+1 st, överfångsglas, beslag i silver stämplade Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1900-talets mitt, höjd 26-27 cm

En glaspropp av, smärre nagg

300712

2015-03-23