Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med ansikten, signerad och daterad Esaias Thorén -56, färglitografi, 110/ 310, ca 50,5 x 38,5 cm
Gulnad, ej examinerad ur ram
300714
2015-03-31