Esaias Thorén litografi

Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med ansikten, signerad och daterad Esaias Thorén -56, färglitografi, 110/ 310, ca 50,5 x 38,5 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

300714

2015-03-31