Horst Antes färglitografi

Horst Antes färglitografi
Horst Antes färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORST ANTES (Tyskland, född 1936): Surrealistisk komposition, signerad Antes, numrerad 91/250, färglitografi, bildyta ca 29,5 x 21 cm

Gulnader

300723

2015-03-22