Figurin Rosenthal

Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, figurin, porslin, 1900-talets mitt, kvinna med vinthund, höjd 27 cm

Enstaka nagg, bl a på koppel

300732

2015-03-23