Olle Hanspers, kopparstick

Olle Hanspers, kopparstick
Olle Hanspers, kopparstick

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

OLLE HANSPERS (1923-2012), "Between Vertical and Horizon", signerad och daterad Olle Hanspers 1986, kopparstick, personlig dedikation i blyerts, onumrerad, 64 x 49 cm, oramad

300758

2015-04-02