Vitrinskåp 1930-tal

Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal
Vitrinskåp 1930-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1930-tal, mahognyfaner, glashyllor, höjd 132, 77x32 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen, fanerskador

300762

2015-03-23