Rullklaffssekretär
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets mitt, Sverige, etikettsmärkt Aktiebolaget Mareno, Malmö, inredning med fack och hyllor, tapetserad dekor av "Flora", längd ca 100, 142x53 cm
Saknar nyckel, omarbetad, slitage
300790
2015-03-23