Rullklaffssekretär

Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets mitt, Sverige, etikettsmärkt Aktiebolaget Mareno, Malmö, inredning med fack och hyllor, tapetserad dekor av "Flora", längd ca 100, 142x53 cm

Saknar nyckel, omarbetad, slitage

300790

2015-03-23