Bronsskulptur

Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, brons, 1920, föreställande naken kvinna, signerad och daterad KE 20, gjutarstämpel Gus S. Heinze & Barth, höjd ca 44,5 cm

300796

2015-03-23