Terasse herrfickur i 14 k

Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k
Terasse herrfickur i 14 k

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TERASSE, 14 k guld, fickur, 1920/30-tal, savonett, urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, innerboett i metall, ankargång, breguetspiral, H Moser & Cie verk, boett nr: 809441, diameter 51 mm, vikt 77 g

Tavla med skador, glas med repor

300801

2015-03-31