Flickdockor

Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKOR, 3 st, 1900-talets första hälft, samtliga i celluloid, varav 2 st med kroppar i stoppat tyg, en med halvarmar i bisqui, längd ca 43-60 cm

En med lagad näsa, skadad biqui hand, slitage

300804

2015-03-23