Cyma Conquistador armbandsur

Cyma Conquistador armbandsur
Cyma Conquistador armbandsur
Cyma Conquistador armbandsur
Cyma Conquistador armbandsur
Cyma Conquistador armbandsur
Cyma Conquistador armbandsur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CYMA, stål, herrarmbandsur, 1970-tal, Conquistador, automatiskt urverk, plexiglas, datum, dag, boett nr: 565.004.55, 603-22/2, diameter 37 mm

Glas med smärre repor

300806

2015-03-31