Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CYMA, stål, herrarmbandsur, 1970-tal, Conquistador, automatiskt urverk, plexiglas, datum, dag, boett nr: 565.004.55, 603-22/2, diameter 37 mm
Glas med smärre repor
300806
2015-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här