Flickdockor

Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor
Flickdockor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKOR, 2 st, 1910-20-tal Armand Marseille 3200 samt Ernst Heubach 1902, huvuden med sköld i bisqui, kroppar i stoppat tyg med halvarmar i biqui, längd 33-45 cm

Slitage

300809

2015-03-23