Monogramisten AW akvarell

Monogramisten AW akvarell
Monogramisten AW akvarell
Monogramisten AW akvarell
Monogramisten AW akvarell
Monogramisten AW akvarell
Monogramisten AW akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

MONOGRAMISTEN AW, Uppklädd kvinna, akvarell, signerad A.W., ca 30,5x14,5 cm

Gulnat papper, med åldersfläckar

300816

2015-03-23