Roland Svensson Vaxholm, litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Vaxholms kastell", signerad Roland S, -79, provtryck, färglitografi, ca 40x57 cm

300821

2015-03-28