Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS WIGERT (född 1932) (3), kompositioner, torrnål, signerade, numrerade, "Broilers" 29,5 x 25, "Hackkycklingar" 27 x 28 respektive "Klara, färdiga, gå" 34 x 25 cm, oramade
300832
2015-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här