Hans Wigert, 3 grafiska blad

Hans Wigert, 3 grafiska blad
Hans Wigert, 3 grafiska blad
Hans Wigert, 3 grafiska blad
Hans Wigert, 3 grafiska blad
Hans Wigert, 3 grafiska blad
Hans Wigert, 3 grafiska blad

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS WIGERT (född 1932) (3), kompositioner, torrnål, signerade, numrerade, "Broilers" 29,5 x 25, "Hackkycklingar" 27 x 28 respektive "Klara, färdiga, gå" 34 x 25 cm, oramade

300832

2015-04-02