Klubbat för:
3 200 SEK
5 000 SEK
BYST, brons, Ben Renvall (Finland 1903-1979), monogramsignerad och daterad B. R-LL 1945, föreställande flickhuvud, höjd ca 32 cm
Bruksslitage
300839
2015-03-23