Bronsskulptur Ben Renvall

Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall
Bronsskulptur Ben Renvall

Klubbat för:

3 200 SEK

5 000 SEK

BYST, brons, Ben Renvall (Finland 1903-1979), monogramsignerad och daterad B. R-LL 1945, föreställande flickhuvud, höjd ca 32 cm

Bruksslitage

300839

2015-03-23