Väggspegel
2015-03-23
300844
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, bemålad, bronserad pastellagedekor, ca 180x75,5 cm
Bruksslitage