Omega Seamaster 600 armbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OMEGA, stål, herrarmbandsur, 1960-tal, Seamaster 600, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, fixoflex armband, diameter 34 mm

Tavla med skada, glas och boett med repor

300851

2015-04-01