Omega Seamaster 600 armbandsur
Closed
2015-04-01
300851
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 800 SEK |
OMEGA, stål, herrarmbandsur, 1960-tal, Seamaster 600, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, fixoflex armband, diameter 34 mm
Tavla med skada, glas och boett med repor