Oidentifierad konstnär teaterstudie

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Teaterstudie, olja målad på rullgardin, 140x116 cm
PROVENIENS:
Ryttmästare Seve Axell, konstsamlare och vän till Isaac Grünewald och Einar Jolin.

Skada, hål i duken

300868

2015-03-29