Oidentifierad konstnär teaterstudie
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Teaterstudie, olja målad på rullgardin, 140x116 cm
PROVENIENS:
Ryttmästare Seve Axell, konstsamlare och vän till Isaac Grünewald och Einar Jolin.
Skada, hål i duken
300868
2015-03-29