Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORÉBERT, 14 k guld, herrarmbandsur, 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, datum, diameter 35 mm
Glas och boett med repor
300874
2015-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här