Cortébert armbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORÉBERT, 14 k guld, herrarmbandsur, 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, datum, diameter 35 mm

Glas och boett med repor

300874

2015-04-02