Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat, bronserad pastellagedekor av bl a tandsnitt, fasetterat glas, bakomliggande hyllplan, höjd ca 166, 116x48,5 cm, nyckel saknas

Lås samt nyckel saknas, slitage

300888

2015-03-23