Bokskåp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat, bronserad pastellagedekor av bl a tandsnitt, fasetterat glas, bakomliggande hyllplan, höjd ca 166, 116x48,5 cm, nyckel saknas
Lås samt nyckel saknas, slitage
300888
2015-03-23