Karel Appel

Karel Appel
Karel Appel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAREL APPEL (Holland,1921-2006): Komposition, signerad och daterad Appel 74, 105/110, färgserigrafi, 60x91 cm

300892

2015-03-23