IWC herrfickur i silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
IWC, silver, fickur, ca 1910, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, breguetspiral, ankargång, svanhals, verk nr: 516999, boett nr: 553003, diameter 51 mm
Boett med slitage och bucklor
300902
2015-04-02