Omega armbandsur
Valmis
2015-04-03
300904
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
OMEGA, stål, herrarmbandsur, 1950-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, diameter 35 mm
Glas med skada och repor