Omega armbandsur i stål
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
OMEGA, stål, herrarmbandsur, ca 1954, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, cal: 266, ref: 2791-1, verk nr: 14251572, diameter 35 mm
Tavla med slitage och skador, boett, glas med slitage och repor
300911
2015-04-03