Omega armbandsur i stål

Omega armbandsur i stål
Omega armbandsur i stål
Omega armbandsur i stål
Omega armbandsur i stål
Omega armbandsur i stål
Omega armbandsur i stål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OMEGA, stål, herrarmbandsur, ca 1954, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, cal: 266, ref: 2791-1, verk nr: 14251572, diameter 35 mm

Tavla med slitage och skador, boett, glas med slitage och repor

300911

2015-04-03