Ernst Billgren oljemålning

Ernst Billgren oljemålning
Ernst Billgren oljemålning
Ernst Billgren oljemålning
Ernst Billgren oljemålning
Ernst Billgren oljemålning
Ernst Billgren oljemålning
Ernst Billgren oljemålning
Ernst Billgren oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Orup2, signerad EB samt daterad på baksidan -86. olja på pannå, 50x71 cm

UTSTÄLLD: Konstvänner, Jönköpings läns museum 2007

300913

2015-03-24