Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOROTHEA TANNING (1910-2012): Komposition, signerad Dorothea Tanning, färgetsning, numrering 1/100, ca 31,5x47 cm
300922
2015-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här