Dorothea Tanning färgetsning

Dorothea Tanning färgetsning
Dorothea Tanning färgetsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOROTHEA TANNING (1910-2012): Komposition, signerad Dorothea Tanning, färgetsning, numrering 1/100, ca 31,5x47 cm

300922

2015-03-23