Fernand Leger färglitografi

Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERDNAND LEGER (1881-1955), sjömän, tryckt signatur, färglitografi, numrerad 23/180, ca 66x51 cm

300925

2015-03-23