Skrivbord senbarockstil
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-tal, senbarockstil, bl a fanérat i valnöt, förgyllda beslag, filtklädd skiva, höjd ca 79, 119x63 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Senare lås, smärre fanérskador, sprickor, filten med fläckar, omarbetat
300926
2015-03-23