Skrivbord senbarockstil

Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil
Skrivbord senbarockstil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, senbarockstil, bl a fanérat i valnöt, förgyllda beslag, filtklädd skiva, höjd ca 79, 119x63 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Senare lås, smärre fanérskador, sprickor, filten med fläckar, omarbetat

300926

2015-03-23