Max Book litografi

Max Book litografi
Max Book litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX BOOK (född 1953), komposition, signerad Max Book 76/225, färglitografi, ca 67,5x56 cm

300930

2015-03-23