Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsvinter, signerad Roland S.,120/360, färglitografi, ca 25x40 cm,
i passepartout, oramad

300934

2015-03-28