Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005), komposition, signerad Lennart Rodhe, färglitografi, 19/50, ca 51,5x67,5 cm

300936

2015-03-23