Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtbyggarn", signerad Roland S, 294/300, litografi, ca 26x39 cm,
i passepartout, oramad

Gulnader

300944

2015-03-28