Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtbyggarn", signerad Roland S, 294/300, litografi, ca 26x39 cm,
i passepartout, oramad
Gulnader
300944
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här