Siri Rathsman litografi

Siri Rathsman litografi
Siri Rathsman litografi
Siri Rathsman litografi
Siri Rathsman litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974), komposition, signerad och daterad Siri Rathsman 1954, provtryck, färglitografi, ca 53,5x68 cm

Gulnader

300945

2015-03-23