Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE BONNIÉR (född 1925), komposition, signerad och daterad Bonnier -59, färglitografi, 1/30, ca 69x50,5 cm
Något vågigt papper, gulnader
300947
2015-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här