Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIÉR (född 1925), komposition, signerad och daterad Bonnier -59, färglitografi, 1/30, ca 69x50,5 cm

Något vågigt papper, gulnader

300947

2015-03-23