Max Book litografi

Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi
Max Book litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX BOOK (född 1953), komposition, signerad och daterad Max Book 90, HC, färglitografi, ca 49,5x69 cm

300950

2015-03-23