Max Book litografi

Max Book litografi
Max Book litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX BOOK (född 1953), figurkomposition, signerad och daterad Max Book 90, 27/250, färglitografi, bildmått ca 50x70 cm

300951

2015-03-23