Hydman Vallien skålfat

Hydman Vallien skålfat
Hydman Vallien skålfat
Hydman Vallien skålfat
Hydman Vallien skålfat
Hydman Vallien skålfat
Hydman Vallien skålfat

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), skålfat, bemålat lergods, signerad Ulrika HV, längd 49x31 cm

nagg

300979

2015-03-23