Fat

Fat
Fat
Fat
Fat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, sannolikt Tyskland, troligen Hanau, omkring 1900, renässansstil, sannolikt låghaltigt silver, delvis förgylld spegel med bataljscen, brätte med genombruten dekor, fantasistämplar, diameter ca 21 cm, vikt ca 275 g

Förgyllning delvis med slitage

300981

2015-03-23