Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Nakenstudie, signerad Peter Dahl, blyertsteckning, 15x17,5 cm
Proveniens: Gåva av konstnären till en gäst på Wasahof. Tecknad på bordsduken i papper. 1990-tal.
300990
2015-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här