Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Nakenstudie, signerad Peter Dahl, blyertsteckning, 15x17,5 cm
Proveniens: Gåva av konstnären till en gäst på Wasahof. Tecknad på bordsduken i papper. 1990-tal.

300990

2015-03-23