Zocchi

Zocchi
Zocchi
Zocchi
Zocchi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZOCCHI, Gugliemo (1874-?): Fat med körsbär, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 35x44 cm

300993

2015-03-28