Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
CERTINA, 18 k guld, damarmbandsur, 1960-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, länk i 18 k (ej original), diameter 17 mm, vikt ca 21 g
Tavla med skador
301006
2015-03-31