Certina damarmbandsur i 18 k

Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

CERTINA, 18 k guld, damarmbandsur, 1960-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, länk i 18 k (ej original), diameter 17 mm, vikt ca 21 g

Tavla med skador

301006

2015-03-31