Dick Beer oljemålning

Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DICK BEER (1893-1938), bro, signerad och daterad Dick Beer 1913, olja på pannå, 31,5x39 cm

301019

2015-03-24